Cory parlak pembe bir elbise giymiştir ve etrafı takımındaki basketbol oyuncularıyla çevrilidir.
Bir pasta çıkarıyor ve çocuklara ‘bugün benim doğum günüm! Bana hediye aldınız mı? Oyuncular ona doğum günü olduğunu bilmediklerini, bu yüzden bir şey almadıklarını söylerler. “Bana hediye olarak ne verebileceğinize dair aklımda bir fikir var!” der onlara.
Oyuncuları yakalar ve onları kanepeye getirir. Elleriyle oyuncuların alt kısımlarını yoklar ve sonra elbisesini çıkarır. Altında külot yoktur, bu yüzden elbiseyi çıkardıklarında tamamen çıplaktır! Üç oyuncunun önünde dizlerinin üzerine çöküyor ve hepsinin sikini çıkarıyor. Üçüne de birbiri ardına oral seks yapmaya başlar. Biri ağzındayken diğer sikleri elleriyle okşuyor. Sonra dördü de kanepeye taşınır, böylece devam edebilirler. Cory kanepenin yanında köpek stili pozisyonuna girerken, adamlardan ikisi kanepeye oturur ve bir adam onun arkasına geçer. Oyunculardan biri BBC’siyle onu arkadan sikmeye başlarken, diğer iki oyuncunun aletlerini emer.

Oyunculardan biri, hala kanepenin yanındaki köpek stili pozisyonundayken Cory’nin götünü sikmeye başlar. Anal yaparken aynı zamanda ağzını ve iki elini diğer iki BBC’ye mastürbasyon yapmak için kullanıyor. Cory doğum gününde ikili ilişkiye girmeye hazırdır, bu yüzden BBC’lerden birinin üstüne tırmanır, böylece amını sikebilir; Sonra, başka bir oyuncu BBC’sini aynı anda göt deliğine sokar. İki BBC, inlerken her iki deliğini de aynı anda sikmeye devam ediyor. Pozisyon değiştirir, böylece misyoner pozisyonunda bir sonraki DP’yi alır. İki BBC onun amında ve kıç deliğindeyken, üçüncü yarak ağzındadır. Üç adam kanepede yan yana oturuyor; Cory üçü arasında gidip geliyor ve BBC’lerini götüyle sürüyor. Cory dizlerinin üzerine çöker ve BBC’lerden ikisine elleriyle mastürbasyon yapmaya başlar. Deliklerini kullanmayı bitirdiklerinde, oyuncuların üçü de yaraklarını ağzına ve yüzünün her yerine boşaltır! Sikişmeyi bitirdikten sonra hepsi oturma odasına geri dönüyor ve birlikte Cory’nin doğum günü pastasının tadını çıkarıyorlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*